A kerepesi polgármester személyesen vonult ki a polgárőrökkel ahhoz a munkásszállóhoz, ahol Kárpátaljáról érkezett vendégmunkások zaklatták a település leányait.
„Mit képzelnek maguk, hogy így viselkednek itt? Lányokkal. Lehet menni csecsenekkel keménykedni. Becsüljék meg, hogy befogadtuk ide magukat. Nem szégyellik magukat?”
Nem ma kezdte a polgi a rendrakást. Tavaly a HÉV megállóban „matyizó” állampolgárt tette ki a Facebook oldalára, de legalább is beígérte, hogy ha nem adja fel magát, megteszi.
- Időzített bomba Miskolc mellett: Éhségsztrájk és környezeti veszély a sajóbábonyi vegyigépgyárban
- Határozatképtelen ülés: letargia vagy egyszerűen nem mentek be?
- Lemond Lovasberény polgármestere
- Eddigi részvételi adatok
- Több száz millió forint sorsa: Szabó Bence nem megtartja, hanem szétosztja az adományokat












