Főoldal / Közéleti hírek / Az „illetékes elvtárs” nem kívánatos személy lett Ócsán

Az „illetékes elvtárs” nem kívánatos személy lett Ócsán

Szárnyas Hangya

Koltai Róbert Jászai Mari-díjas érdemes művész rendező, filmrendező Halhatatlanok Társulatának Örökös tagja nem kívánatos személy lett Ócsán.

Ócsán lett volna fellépése, de a helyi kiskirály a település polgármestere nem engedélyezte azt a művész számára, nemes egyszerűséggel megtiltotta a fellépést.

Koltai Facebook oldalán reagált az esetre.

Nyílt levél Ócsa polgármesterének és Ócsa tisztelt polgárainak!

Alulírott Koltai Róbert immár 80 eves színész vagyok, amúgy Jászai Mari-díjas érdemes művész rendező, filmrendező, a Halhatatlanok Társulatának Örökös tagja, számtalan szereppel tv- es sok-sok színházi, tv es filmszereppel a hatam mögött. Munkámat sok elismerés érté a közönség es a szakma részéről is.

Rengeteg előadás es még annál is több önálló est számtalan helyen.

Az önálló estek ugyanolyan fontos es örömteli élményekkel ajándékoztak meg mint a hivatalos előadások!

Mindeddig szinte mindenhol magam is örömöt tudtam nyújtani a közönségemnek egyetlen hely kivételével es ez a hely, Ócsa volt!

Megérkezett a felkeres az ócsai művelődési háztól egy kétórás önálló estről, rá két hétre jött a lemondás telefonon. Miszerint a polgármester úr nem engedélyezi !

Nemkívánatos személy lettem tisztelt ócsai közönség, jóllehet a többi szereplés kárpótol . Nem sorolom fel, hogy hol mindenhol varjak tart karokkal zenes estemet Dés László dalaival ! Sajnálom!


Bukodi Károly a város polgármestere a Fidesz színeiben „kormányozza” a várost, nem mindenki örömére. Erről itt olvashat egy véleményt a közvetlen közeléből.

Ha van véleménye, ne rejtse véka alá.


A lakájmádia már régen kikezdte Koltait Az MTI hírekből és a kormánypropagandából élő Magyar Nemzetnél sem szeretett személy. De mit is várjunk egy aczéli időknél is kommunistább társságtól.


Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 vármegye

  • Lemond Lovasberény polgármestere

    Közösségi bejegyzésébe tájékoztatta a település lakosságát Südi Mihály a település polgármestere. Ezt a levelet közöljük. A tisztségét 2026. április 30-ig tölti be. Kedves Berényiek! Megtiszteltetés volt!! Már megszokhatták tőlem, hogy a cikkeim, beszámolóim felsorolás jellegűek és vázlatosak. Ez azért van, mert nem szeretek feleslegesen beszélni, csak azt írom le, ami szerintem fontos. Így teszek most The post Lemond Lovasberény polgármestere appeared first on 19 vármegye.

  • Eddigi részvételi adatok

    A mai választás (2026. április 12.) eddigi részvételi adatai alapján abszolút rekord dőlhet meg. A Nemzeti Választási Iroda (NVI) jelentései szerint a választók aktivitása már a kora reggeli órákban is messze felülmúlta a korábbi évekét. Íme a legfrissebb adatok: Országos részvételi adatok Időpont Részvételi arány (2026) 2022-es adat 2018-as adat 07:00 3,46% (260 556 fő) The post Eddigi részvételi adatok appeared first on 19 vármegye.