Főoldal / Közéleti hírek / Civil szervezeteket segítő programban vett részt az AsiaCenter

Civil szervezeteket segítő programban vett részt az AsiaCenter

Február 16-án egy nagyszerű kezdeményezésének, a Civil Üzleti Iskola programnak adott helyet az AsiaCenter.

Az önkormányzat segítségével életre hívott képzési sorozat során a XV. kerületi civil szervezetek a vállalatokkal és intézményekkel való együttműködési lehetőségekbe kapnak gyakorlati betekintést. A programhoz csatlakozó alapítványok az előadások és beszélgetések során gyakorlati segítséget kapnak a megfelelő elinduláshoz, emellett működő partneri kapcsolatrendszert is kialakíthatnak a programban résztvevő cégekkel. Az eseménysorozatnak természetesen nemcsak a civil szervezetek, hanem maguk a cégek is nyerteseivé válhatnak, hiszen a megszerzett ötleteket és tapasztalatokat a vállalati jólétprogramok révén mindennapi működésükben is kamatoztathatják.

Február 16-án számos szervezet és nagyvállalat, köztük a CPI, a dm-drogerie markt, a Magyar Telekom, a Praktiker, a Thyssenkrupp és természetesen az AsiaCenter képviselője is megosztotta tudását és tapasztalatát a Bevásárlóközpont konferenciatermében. A kerekasztal-beszélgetéseken felmerült témák éppúgy érintették a fenntarthatóság, mint a projektmenedzsment vagy éppen az üzleti szolgáltatások tökéletesítése kérdését.

Varga Kornélia, az AsiaCenter marketing-és kommunikációs vezetője kiemelte: „Nagyon fontos és hiánypótló program a Civil Üzleti Iskola képzése, amely a legkiválóbb szakembereket hozza össze civil és üzleti oldalról egyaránt. A program lehetőséget nyújt arra, hogy a partnerek egymásra találjanak, jobban együtt működjenek egy közös célért és egymás tapasztalatain keresztül rendkívül sokat tanuljanak. A felek bátran kérhetnek és adhatnak is egymásnak tanácsot, valamint beszélgethetnek és ötletelhetnek is a jövőbeni siker érdekében. Bízom benne, hogy a képzés során olyan álmok válnak majd valóra, amelyek mások számára is példamutatóak lehetnek.”

A bevásárlóközpont számára fontos minden olyan kezdeményezés, amely a megszerzett tudás átadására szolgál, emellett elkötelezett a kerületi civil szervezetek segítése mellett is. Az elmúlt években az AsiaCenter számos partnerrel működött együtt és biztosított teret aktivitásaihoz: többek között az Állatmentő Liga, a Drogprevenciós Alapítvány, az Eszkuláp Állatvédő Egyesület, a Koraszülöttekért Országos Egyesület, a Kutyások a XV. kerületért Állatvédő Egyesület, a Noé Állatotthon Alapítvány és az SOS Gyermekfalvak is a bevásárlóközpont területén tarthatta meg adománygyűjtő, toborzó és egyéb programjait.


Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 vármegye

  • Lemond Lovasberény polgármestere

    Közösségi bejegyzésébe tájékoztatta a település lakosságát Südi Mihály a település polgármestere. Ezt a levelet közöljük. A tisztségét 2026. április 30-ig tölti be. Kedves Berényiek! Megtiszteltetés volt!! Már megszokhatták tőlem, hogy a cikkeim, beszámolóim felsorolás jellegűek és vázlatosak. Ez azért van, mert nem szeretek feleslegesen beszélni, csak azt írom le, ami szerintem fontos. Így teszek most The post Lemond Lovasberény polgármestere appeared first on 19 vármegye.

  • Eddigi részvételi adatok

    A mai választás (2026. április 12.) eddigi részvételi adatai alapján abszolút rekord dőlhet meg. A Nemzeti Választási Iroda (NVI) jelentései szerint a választók aktivitása már a kora reggeli órákban is messze felülmúlta a korábbi évekét. Íme a legfrissebb adatok: Országos részvételi adatok Időpont Részvételi arány (2026) 2022-es adat 2018-as adat 07:00 3,46% (260 556 fő) The post Eddigi részvételi adatok appeared first on 19 vármegye.