Debrecen legyen a nemzet társfővárosa – jelenti ki Lázár János miniszter.
A kormány támogatásával újra lendületet kap az ország új gazdasági erőközpontja. Az ipari parkok és gazdasági övezetek beruházásai mellett a legfontosabb szerepet kapják a lakosság igényeit és a városi életminőséget támogató fejlesztések. A debreceniek életkörülményeinek javításában ahogy eddig, úgy ezután is szövetségese vagyok a város vezetésének.
- Időzített bomba Miskolc mellett: Éhségsztrájk és környezeti veszély a sajóbábonyi vegyigépgyárban
- Határozatképtelen ülés: letargia vagy egyszerűen nem mentek be?
- Lemond Lovasberény polgármestere
- Eddigi részvételi adatok
- Több száz millió forint sorsa: Szabó Bence nem megtartja, hanem szétosztja az adományokat














